Робота в гуртку «Квітникар» є дуже цікавою та розвивальною, особливістю гуртка є поглиблення знань з профільних дисциплін для ландшафтних дизайнерів.

 

Збираючись на засіданнях переважала затишна атмосфера спілкування членів гуртка, обговорення питань стосовно догляду рослин, їх сумісності при використанні на ділянках озеленення. Кожне засідання є по різному цікавим та пізнавальним, відрізняється своєю індивідуальністю, але водночас перекликається з паралельними темами, які піднімалися при попередніх дискусіях.

 

Члени гуртка розвинені та ерудовані в напрямку зеленого будівництва, кожен має власну думку, висловлює та аргументує її. Піднімаються питання та розвиваються дискусії стосовно вирощування кімнатних та садових рослин, догляду за деревними насадженнями, формування живоплотів та їх видового складу, планування квітників та догляду за об’єктами садово-паркового господарства.

 

Крім закритих засідань в аудиторії весь гурток на чолі з керівником Коваль Мариною Анатоліївною систематично виїжджає на підприємства садово-паркового господарства для перейняття досвіду у досвідчених садівників та ландшафтних дизайнерів.

Студент групи З-4

Решетніков Валерій

 

Новорічні вироби

Студентські роботи

Подорожі.

Виїзд на рекреаційний об’єкт готельного комплексу «Едем» для перейняття професійного досвіду.

Виїзд на об’єкт ПТК «Шабо».

Проектування об'єктів озеленення.

Студентська робота на конкурс Студент року тема: "Озеленення Епохи Відродження у порівнянні з сучасним озелененням."